#SzczepimySię – konkurs Wojewody Świętokrzyskiego

#SzczepimySię – konkurs Wojewody Świętokrzyskiego
Podczas briefingu prasowego, odbywającego się w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim, został ogłoszony konkurs na spot promujący szczepienia przeciwko COVID-19. Organizatorem konkursu jest Wojewoda Świętokrzyski – Zbigniew Koniusz.
Zadanie konkursowe polega na stworzeniu spotu (max 15 sekund), który będzie spełniał warunki i cele konkursu, opublikowaniu go na swoim profilu w jednej z platform społecznościowych oraz przesłaniu wymaganego kompletnego zgłoszenia do organizatora, zgodnie z zasadami wskazanymi w Regulaminie. Konkurs prowadzony jest w czterech kategoriach (trzy kategorie wiekowe dla osób indywidualnych oraz osobna kategoria dla organizacji).”
Co tydzień będzie do wygrania 500zł, a nagroda główna wynosi 5 tysięcy złotych. Myślę, że jest to ciekawa propozycja szczególnie dla młodszych, ale nie tylko. Kreatywność naszych obywateli jest przeróżna, co Państwo widzicie śledząc media społecznościowe. Dlatego z góry zachęcam do uczestnictwa w tym konkursie” – dodał wojewoda podczas konferencji.
Zgłoszenia konkursowe będą przyjmowane do wyczerpania środków finansowych na „nagrody tygodnia”, jednak nie dłużej niż do 26 listopada 2021 r.
Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.
Do pobrania:

Dodaj komentarz